poniedziałek, 22 lipca 2013

Zmiany, zmiany, zmiany

Eco Vital Opinie

Dzisiaj, będąc na zebraniu w siedzibie firmy, dowiedziałem się bardzo ciekawych rzeczy. Otóż okazuje się, że w związku z bardzo szybkim rozwojem spółki, przeprowadzamy rekrutacje na ogromną skalę, których efektem będzie m.in. utworzenie kilku nowych oddziałów w różnych miastach na terenie Polski. To bardzo dobra wiadomość z kilku powodów.
Po pierwsze, cieszę się z powodu otwierania nowych placówek, ponieważ oznacza to możliwość zatrudnienia wielu nowych pracowników. Jest to szczególnie ważne w rejonach takich jak np. Podlasie czy Małopolska, gdzie bezrobocie jest bardzo duże, a rozwój ekonomiczny bardzo niski. Dzięki naszej firmie liczne grono osób uzyska możliwość zatrudnienia, a tym samym podniesie standard życia, swój i swoich najbliższych. Ma to znaczenie także w szerszej perspektywie, nie tylko dla danego regionu, ale nawet dla całej Polski. W czasach kryzysu i długu publicznego, kiedy liczy się każda złotówka, dynamiczny rozwój firm jest dobrą wiadomością zarówno dla ich właścicieli, jak i pracowników, w nawet samorządów lokalnych. Napędzamy gospodarkę aż miło!
Po drugie, cieszę się ze zbliżających się zmian, ponieważ myślę, że im więcej osób przekona się, że nie taki diabeł straszny jak go malują, a praca w Eco-Vital wcale nie jest katorżnicza i nie wiadomo jak ciężka. Nowi pracownicy będą mieli szansę poznać naszą firmę od środka i przekazać dalej, że my też jesteśmy zwykłymi, sympatycznymi ludźmi.
A po trzecie, najbardziej raduje mnie fakt, ze będę miał przyjemność szkolić nowych handlowców. Dlaczego tak mnie to cieszy? Z prostej przyczyny – uwielbiam poznawać nowych ludzi! A jeszcze bardziej lubię dzielić się z nimi moją wiedzą.

Tak więc, czekam na Was, moi drodzy. :)

Eco Vital Praca

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz